Kategorie

Dostawa

Dostawa

Płatności

 
 

Przelewy24

Darmowa wysyłka od 200 zł

Dostawa

O nas

Kim jesteśmy?
Jesteśmy rękodzielnikami, tworzymy z pasją, poszukujemy nowych rozwiązań. Chcemy być kreatywni i inspirować innych. Chcemy dostarczać materiały i narzędzia innym rękodzielnikom i wspierać ich w tych działaniach. Rozpoczęliśmy więc współpracę nie z największymi firmami z całego świata ale z tymi blisko nas, rzemieślnikami, lokalnymi stowarzyszeniami i pasjonatami, bo może to właśnie świat usłyszy o nas.

Co oferujemy?

W naszej ofercie pasmanteryjnej znajdują się włóczki z różnych włókien i różnych producentów, bawełniane kordonki do wykonywania misternych koronek, akcesoria do dziergania, jak również produkty dostępne wyłącznie u nas czyli drewniane stojaki. W dziale "rękodzieło" oferujemy produkty pracy naszych rąk takie jak drobne aplikacje do dalszego użytku, akcesoria domowe, ozdoby, odzież, dodatki, koce. Część z tych arytkułów jest dostępna od ręki, część natomiast na zamówienie.

Co w przyszłości?

Z pewnością bogatszy asortyment, który chcemy poszerzać dzięki Waszym wskazówkom. Nowe autorskie rozwiązania jak na przykład nasz stojak na szydełka. Dodatkowe usługi czy porady dziewiarskie, konkursy, promocje i wiele innych.